Bilety

W sprzedaży są dostępne bilety na pokazy na dachu / tarasie oraz od razu dajemy możliwość kupienia na parterze na dziedzińcu, przy czym sugerujemy ich zakup dopiero jak wyczerpie się pula na dachu.


W 2021 roku w związku z ograniczeniami w działalności kin i teatrów widownia będzie liczyła tylko 50% dostępnych miejsc. Jeżeli w trakcie sezonu będą zmieniały się regulacje – będziemy dostosowywać naszą ilośc miejsc. Podobnie jak rok temu bilety będzie można nabyć wyłączenie w sprzedaży online. Na miejscu nie będzie działać kasa. 


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów


Prosimy o przemyślany zakup biletów online, gdyż nie podlegają one zwrotom. 


WYTYCZNE COVID-19

Przy przemieszczaniu się po terenie teatru należy zachować obowiązujący dystans społeczny.

Każdy widz w momencie zakupu biletu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jednocześnie wyraża zgodę na przechowywanie przez InterTicket sp. z o. o. danych osobowych podanych w procesie zakupu biletów  i udostępnienie tych danych w razie potrzeby Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym.


ZWROTY BILETÓW / POGODA

Organizator nie odpowiada za dyskomfort uczestników związany z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Uczestnikom pokazów plenerowych zaleca się odpowiedni ubiór i akcesoria (np. parasol), dostosowany do miejsca odbywającego się̨ wydarzenia z uwzględnieniem zmieniających się̨ warunków pogodowych. Z tytułu wystąpienia w trakcie pokazów złych warunków atmosferycznych uczestnikom nie przysługuje zwrot kosztów zakupu biletu.

Organizator zastrzega możliwość́ przeniesienia Pokazów Plenerowych na inny dzień, w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (np.: prawdopodobieństwo burzy, silny wiatr) lub ze względów bezpieczeństwa. Zapasowy dzień, to każdy kolejny czwartek po planowanym pokazie – o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne lub nie odbywa się w tym terminie inne wydarzenie. Informacje o przeniesieniu pokazu będą publikowane na stronie wydarzenia oraz na facebooku. W przypadku przeniesienia Pokazów Plenerowych zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i nie podlegają zwrotom.


W przypadku problemu z zakupem biletu online, albo nie otrzymaniem go na maila, po upewnieniu się, że nie trafił np. do folderu Spam proszę o bezpośredni kontakt z operatorem sprzedaży biletów – firmą Interticket.pl