Bilety

W 2020 roku w związku z ograniczeniami w działalności kin i teatrów (a nasze kino znajduje się właśnie w teatrze) widownia będzie liczyła tylko 50% miejsc dostępnych wcześniej na tarasie lub dziedzińcu, natomiast bilety będzie można nabyć wyłączenie w sprzedaży online. Na miejscu nie będzie działać kasa. 

Miejsca są dostępne w dwóch wariantach: jako miejsca „dla par” – obok siebie dla osób mieszkających razem oraz miejsca pojedyncze z obowiązującym dystansem społecznym od pozostałych miejsc.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów, w tym podania danych osobowych w procesie zakupu a także akceptacji oświadczenia o stanie zdrowia widzów.


Prosimy o przemyślany zakup biletów online, gdyż nie podlegają one zwrotom. 


W związku z dużym zainteresowaniem pokazami, uruchamiamy „drugą salę kinową” na parterze, na dziedzińcu teatru – bilety będą dostępne po wyczerpaniu się puli podstawowej na górnym tarasie


05.08.2020 / śr / godz. 21.30
PECHOWI SZCZĘŚCIARZE / Taras  – bilety wyprzedane

05.08.2020 / śr / godz. 21.30
PECHOWI SZCZĘŚCIARZE / pokaz dodatkowy / dziedziniec (parter) – bilety wyprzedane

12.08.2020 / śr / godz. 21.30
BÓL I BLASK / Taras – bilety wyprzedane

12.08.2020 / śr / godz. 21.30
BÓL I BLASK / pokaz dodatkowy / dziedziniec (parter) – bilety wyprzedane

19.08.2020 / śr / godz. 21.30
JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEWCZYNAMI NA PRYWATKACH / 

27.08.2020 / cz ZMIANA TERMINU na 25.08 / wt / godz. 21.30
OSTATNIA MIŁOŚĆ NA ZIEMI / Taras  – bilety wyprzedane

27.08.2020 / cz  ZMIANA TERMINU na 25.08 / wt / godz. 21.30
OSTATNIA MIŁOŚĆ NA ZIEMI / pokaz dodatkowy / dziedziniec (parter) 

Wszystkie bilety w sezonie 2020 kosztują 14 zł + opłata serwisowa online


WYTYCZNE COVID-19

Przy przemieszczaniu się po terenie teatru należy założyć zasłonić nos i usta maską lub przyłbicą. Nie ma natomiast takiego obowiązku już na samej widowni pokazów, która jest rozstawiona z zachowaniem obowiązującego dystansu społecznego.

Każdy widz w momencie zakupu biletu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jednocześnie wyraża zgodę na przechowywanie przez InterTicket sp. z o. o. danych osobowych podanych w procesie zakupu biletów  i udostępnienie tych danych w razie potrzeby Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym.


ZWROTY BILETÓW / POGODA

Organizator nie odpowiada za dyskomfort uczestników związany z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Uczestnikom pokazów plenerowych zaleca się odpowiedni ubiór i akcesoria (np. parasol), dostosowany do miejsca odbywającego się̨ wydarzenia z uwzględnieniem zmieniających się̨ warunków pogodowych. Z tytułu wystąpienia w trakcie pokazów złych warunków atmosferycznych uczestnikom nie przysługuje zwrot kosztów zakupu biletu.

Organizator zastrzega możliwość́ przeniesienia Pokazów Plenerowych na inny dzień, w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (np.: prawdopodobieństwo burzy, silny wiatr) lub ze względów bezpieczeństwa. Zapasowy dzień, to każdy kolejny czwartek po planowanym pokazie – o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne lub nie odbywa się w tym terminie inne wydarzenie. Informacje o przeniesieniu pokazu będą publikowane na stronie wydarzenia oraz na facebooku. W przypadku przeniesienia Pokazów Plenerowych zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i nie podlegają zwrotom.


W przypadku problemu z zakupem biletu online, albo nie otrzymaniem go na maila, po upewnieniu się, że nie trafił np. do folderu Spam proszę o bezpośredni kontakt z operatorem sprzedaży biletów – firmą Interticket.pl