Bilety

Bilety w cenie 10 zł bedą do nabycia przed każdym pokazem od godz. 20.00 w kasie organizatora wydarzenia, znajdującej się bezpośrednio przed wejściem na taras/dach Teatru Szekspirowskiego.

Biletów nie będzie można nabyć w kasach Teatru Szekspirowskiego.

Płatność za bilety wyłącznie gotówką.

NOWOŚĆ OD 2018 ROKU

W 2018 roku wprowadzamy przedsprzedaż biletów online na każdy film. W przedsprzedaży dostępna jest połowa miejsc na każdy film. Druga połowa dostępna będzie wyłącznie w kasie przed każdym filmem.

Bilety zakupione online nie podlegają zwrotom, nawet w przypadku przełożenia daty pokazu na inny termin, na który zachowują ważność.

Przy kupnie biletów online, zostanie doliczona opłata serwisowa 3% ceny biletu, tj. 0,30 zł

Kup teraz →

Uwaga. Przedsprzedaż online biletów na pokaz 23.06 „Zwariować ze szczęścia” została zakończona – była to tylko połowa dostępnych miejsc. Druga połowa będzie dostępna w sprzedaży, w kasie pokazów w dniu 23.03 od godz. 20.00


ZWROTY BILETÓW

Organizator nie odpowiada za dyskomfort uczestników związany z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Uczestnikom pokazów plenerowych zaleca się odpowiedni ubiór i akcesoria (np. parasol), dostosowany do miejsca odbywającego się̨ wydarzenia z uwzględnieniem zmieniających się̨ warunków pogodowych. Z tytułu wystąpienia w trakcie pokazów złych warunków atmosferycznych uczestnikom nie przysługuje zwrot kosztów zakupu biletu.

Organizator zastrzega możliwość́ przeniesienia Pokazów Plenerowych na inny dzień, w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych (np.: prawdopodobieństwo burzy, silny wiatr) lub ze względów bezpieczeństwa. Zapasowy dzień, to każda kolejna środa po planowanym pokazie. Informacje o przeniesieniu pokazu będą publikowane na stronie wydarzenia oraz na facebooku. W przypadku przeniesienia Pokazów Plenerowych zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i nie podlegają zwrotom.

Pełen Regulamin Pokazów Plenerowych